Hypotéční servis

  Gepard - nejlepší hypotéka na trhu.

  Realitní kariéraZajímá Vás nejvýhodnější hypotéka, kterou můžete získat?

  Hypotéku vám najdeme tu nejlepší na trhu, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám a možnostem. Již se nemusíte starat o výběr té pravé hypotéky – naši hypoteční makléři vám najdou hypotéku s nejnižší sazbou na trhu, získáte různá zvýhodnění u bank díky velikosti naší společnosti a individuální komfort bez starostí při sjednávání hypotéky. Vše rychle a bezplatně.

  Kolik to bude všechno stát?

  Vůbec nic! Za služby hypotečního makléře DevePoint nic neplatíte.

  NAJDEME VÁM NEJLEPŠÍ HYPOTÉKU

  Každý 12. člověk v ČR, který potřebuje hypotéku, realizuje svůj záměr přes partnerskou společnost DevePoint. Ptáte se proč? DevePoint pro klienta najde a zařídí nejlepší hypotéku, ale tím jeho práce nekončí. DevePoint zůstává s klientem po celou dobu čerpání úvěru i po něm. DevePoint je rychlý, starostlivý, přátelský, spolehlivý. Všichni ho mají rádi. Dětem se líbí a rodičům ušetří spoustu času a peněz. DevePoint je vždy na Vaší straně.

  Svou hypotéku budete milovat

  Chcete se přesvědčit, jaký je rozdíl mezi tím, když budete sjednávat hypotéku s bankou sami na přímo a nebo tím, pokud využijete bezplatných služeb DEVEPOINT? Propastný! Byla by škoda se připravit o exkluzivní službu a garanci výběru nejvýhodnější hopotéky, kterou v bance nikdy nedostanete! Každý klient si zaslouží speciální pozornost, kterou mu nabídne DEVEPOINT. Ušetříte peníze, ušetříte čas, bude se Vám snadněji rozhodovat.

  Kdo je hypoteční makléř

  Profese hypotečního makléře je zcela běžná v zemích s rozvinutým hypotečním trhem. Makléři tam sami sjednávají převážnou většinu hypoték (více než 80%). Také v České republice již tento obor zdomácněl a každým rokem přibývá hypotečních úvěrů realizovaných prostřednictvím hypotečních makléřů. Hypoteční makléři DEVEPOINT umějí vybrat klientovi tu nejvýhodnější hypotéku a připravit všechny potřebné podklady.

  Refinancování staré hypotéky

  Pokud již hypotéku máte, nabízíme pomoc na konci fixačního období s výběrem nové hypotéky na další období. DEVEPOINT disponuje týmem zkušených hypotečních makléřů, kteří dohlédnou na to, aby se Vám refinancování skutečně vyplatilo. Kontaktujte nás včas, o novém hypotečním úvěru doporučujeme vyjednávat minimálně 6 týdnů před vypršením fixace Vaší hypotéky.

  Nová hypotéka

  Uvažujete o hypotéce na nové bydlení? Hypoteční makléři DEVEPOINT Vám pomohou spočítat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za Vás všechny formality. Díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním v bankách, potřebné znalosti fungování hypotečního trhu a výběrem vhodného produktu mohou výrazným způsobem zvýšit pravděpodobnost, že dosáhnete na hypotéku v požadovaném objemu. To vše rychle a bezplatně.

  Co je hypotéka?

  Hypotékou je myšlen úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Zákon o dluhopisech, který upravuje poskytování hypotečních úvěrů nabízí i možnost zajistit úvěr zástavou k nemovitosti, nacházející se mimo území ČR, což však naše banky zatím nenabízejí.

  Na jaký účel je možné hypotéku použít?

  Vstupem naší země do Evropské unie bylo změněno velké množství právních předpisů. Mimo jiné i zákon o dluhopisech, který definuje podmínky poskytování hypotečních úvěrů. Novela tohoto zákona velmi rozšířila možnosti hypoték a účel poskytnutí půjčky již není omezen.

  Co lze hypotékou financovat?

  Nemovitost nacházející se na území ČR nebo na území Evropské unie nebo Evropského hospodářského prostoru, která je (nebo bude) zapsaná v katastru nemovitostí, nebo se v takové nemovitosti nachází. Nemovitosti mimo území ČR není možné financovat u každé banky. Pokud se pro takovou investici rozhodnete, je třeba si uvědomit, že nemovitost, kterou bance dáte do zástavy se zatím vždy, dle pravidel bank, musí nacházet na území ČR.

  Hypotéka na dům

  Hypotéka a dům - tato kombinace je velmi oblíbená. Banky dnes nabízejí hypotéky nejen na koupi hotového domu, ale půjčí peníze i na jeho výstavbu. Jak financovat stavbu rodinného domu pomocí hypotéky.

  Kdo může hypotéku získat?

  Nejste si jisti, zda splňujete podmínky pro získání hypotéky? V této sekci se dozvíte kritéria získání hypotéky jak pro fyzickou osobu (věk žadatele, státní příslušnost apod.), tak pro právnickou osobu (účelově založená společnost se sídlem v ČR).

  Jak vysokou hypotéku lze získat?

  Váš hypoteční úvěr může být až do 100% Vašeho záměru s ohledem na tržní hodnotu nemovitosti a na příjmy prokazující možnost hypotéku splácet.

  Jaké příjmy mohu prokázat ke splácení úvěru?

  K získání hypotéky v současné době již není některým bankám nutno prokazovat své příjmy ke splácení hypotéky. Jedná se o hypotéku bez prokázání příjmu. Pokud se rozhodnete tento produkt nevyužít nebo nevyhovují jeho parametry Vašemu záměru, pak budete bance prokazovat příjmy standardní cestou. Banka akceptuje veškeré příjmy, kde lze prokázat jejich pravidelnost a stabilitu, lze je doložit a nejsou v rozporu se zákonem.

  Jak dlouho mohu hypotéku splácet?

  Pokud máte zájem o hypotéku, bude ji s Vámi banka uzavírat na pevně stanovenou dobu splácení.

  Mohu hypotéku splatit i dříve něž je sjednáno?

  Hypotéku lze prostřednictvím mimořádných splátek splatit i dříve. Máte několik možností urychlení splácení hypotéky.

  Musím mít životní pojištění?

  Hypotéka je úvěr na dlouhou dobu. Banka má tento úvěr zajištěn zástavním právem k nemovitosti. K nemovitosti, kterou klient dává do zástavy, musí být podle pravidel bank sjednáno pojištění nemovitosti. Tím jsou chráněny pohledávky pro případ, kdy dojde k poškození nemovitosti, např. živelnou pohromou nebo požárem.

  Mohu ručit jinou nemovitostí?

  Ano. Jsou dokonce situace, kdy je to nezbytně nutné (při koupi družstevního bytu, nebo získání nájemního bytu od města, hypotéka na nemovitost mimo území ČR).

  Jak dlouho vyřízení hypotéky trvá?

  Celý proces vyřízení hypotéky, který Vám zajistí naši makléři, pro zjednodušení rozdělíme do tří částí: příprava podkladů, schvalovací řízení a splnění podmínek pro čerpání hypotéky.

  Jaké podklady budu potřebovat pro hypoteční banku?

  Hypotéka je úvěr, při jehož poskytnutí banka posuzuje Váš záměr ze dvou stran. Jednou je účel použití prostředků a z druhé jejich návratnost (pokud se nejedná o hypotéku bez doložení příjmu). Tomu odpovídají i potřebné podklady, které je potřeba bance předložit, aby mohla celý záměr posoudit.

  Státní podpora hypotečních úvěrů

  V současné době jsou platná tři nařízení vlády, na jejichž základě lze získat podporu hypoték (určitou dotaci úroku, nebo nízko úročenou půjčku), nebo dle zákona o daních z příjmu odpočtu zaplacených úroků od základu daně.

  Méně obvyklé varianty hypoték

  Některé banky nabízejí krom standardního způsobu splácení hypotéky i různé zajímavé varianty splácení a služeb, s jejichž pomocí si můžete naplánovat hypotéku více "na míru" a ta pak bude lépe vystihovat Vaše požadavky. Mezi nejzajímavější varianty hypotéky bychom mohli zařadit.

  Poplatky spojené s hypotečním úvěrem

  S vyřízením hypotečního úvěru na jeho začátku a i v průběhu jeho splácení jsou spojené různé poplatky.

  Hypotéka Naopak

  Pokud klient zamýšlí použít hypotéku na koupi nemovitosti, mnohdy stojí před problémem, jak získat jistotu, že peníze, které vynaloží prodávajícímu jako zálohu na kupní cenu, nejsou zaplacené zbytečně, že jistě hypotéku získá a bude moc vybranou nemovitost koupit.

  Hypotéka bez doložení příjmů

  Chcete si vzít hypotéku, ale nechcete dokládat své příjmy? Pak tu máme pro vás novou službu - HYPOTÉKU bez doložení příjmu. Konečně je zde produkt, s jehož pomocí může získat hypoteční úvěr i takový klient, který nechce a nebo nemůže bance doložit své současné příjmy.

  Srovnání hypoték

  Chcete mít jistotu, že jste porovnali všechny aktuálně dostupné hypotéky na trhu? Chcete mít jistotu správného výběru nejlepší a nejlevnější hypotéky pro Váš obchodní případ? Stačí nám zanechat kontaktní údaje, na které se Vám ozveme.

  Kde nás najdete?

  Jsme Vám neustále na blízku na naší adrese => KONTAKTY

  Kontaktní formulář

  Váše jméno
  Email
  Telefon
  Opište text z obrázku
  Nečitelné? Vyměnit text.

  Info panel
  Poptávka
  Poptávka
  Realitní kancelář na klíč
  Homestaging

  Jsme členem Realitní komory ČR

  Realitní komora České republiky

  Devepoint partners, s.r.o.

  Pasteurova 905/10, Olomouc
  IČO: 29392128
  DIČ: CZ29392128


  Datová schránka: ID - j3t8em6
  SP: C45667, KS v Ostravě

  bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
  firemní účet: 6747264001/5500
  účet úschovy: 5005510790/5500

  reklamace služeb
  Skype
  Odkazy