Kodex realitního poradce

  V souladu se zákony ČR používáme etický kodex.

  - realitní poradce jedná při své činnosti vždy kvalifikovaným způsobem, čestně, v souladu s dobrými mravy a platnými právními normami České republiky.

  - realitní poradce svým jednáním nepoškodí oprávněné zájmy a práva klienta

  - realitní poradce nečiní rozdílů mezi svými klienty z důvodů rasových, náboženských, národnostních, politických či jim podobných.

  - realitní poradce volí takové postupy, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta.

  - realitní poradce nesmí bez souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.

  - realitní poradce je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti může realitního makléře zprostit ten kdo jej mlčenlivostí zavázal nebo soud.

  - realitní poradce spolupracuje s ostatními důvěryhodnými realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř druhého realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.

  - realitní poradce nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny (osob blízkých) či vlastní firmy, pokud s touto skutečností neseznámí kancelář DevePoint reality.

  - realitní poradce jedná vždy v souladu se pravidly obchodní značky DevePoint reality. Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu a tím i svoji osobnost.

  - realitní poradce si je vědom své odpovědnosti v procesu obchodování s nemovitostmi, a proto se neustále zdokonaluje ve všech oblastech realitní činnosti.

  - realitní poradce ví, že v jednoduchosti je krása a klient tuto jednoduchost ocení ikdyž si nebude uvědomovat kolik práce a osobního odříkání jeho makléř vynaložil.

  Klient je vždy na prvním místě.

  tým DevePoint

  Kontaktní formulář

  Váše jméno
  Email
  Telefon
  Opište text z obrázku
  Nečitelné? Vyměnit text.

  Info panel
  Poptávka
  Poptávka
  Realitní kancelář na klíč
  Homestaging

  Jsme členem Realitní komory ČR

  Realitní komora České republiky

  Devepoint partners, s.r.o.

  Pasteurova 905/10, Olomouc
  IČO: 29392128
  DIČ: CZ29392128


  Datová schránka: ID - j3t8em6
  SP: C45667, KS v Ostravě

  bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
  firemní účet: 6747264001/5500
  účet úschovy: 5005510790/5500

  reklamace služeb
  Skype
  Odkazy